Zentia GRIDLINE24 Square Bulb Butt Cross Tee Unslotted Global White
Hover Over to Zoom In
Overview
  • Double stitch on Main Runner and Cross Tees giving improved tortional strength
  • Stainless steel clips with a positive audible click
  • Made in the UK
Technical specification
Height
38 mm
Length
600 mm
Width
24 mm